Oprava laku auta Praha Paint Fix Pro

Oprava laku auta Praha Paint Fix Pro

Systém Paint Fix Pro pracuje na bázi poškozených částí laku auta, tedy ne s celými díly, jako jsou blatníky nebo nárazníky. Využívá speciální metodu opracování poškozené plochy a rozstřiku a rychleschnoucí materiály. Oprava laku auta Praha je tedy provedena na přesně poškozeném místě. Tudíž odpadá demontáž a zpětná montáž poškozeného dílu. Je tedy ušetřeno jak finančních prostředků zákazníka, tak i úspora času.

 

Jaké jsou tedy výhody metody PaintFixPro?

Samozřejmě jako ve většině případů oprava laku auta Praha nabízí úsporu času (celková oprava trvá dle rozsahu kolem 2 až 4 hodin) a nákladů (jde o opravu daného místa, ne celého dílu). Metoda je efektivnější a šetrnější k automobilu z důvodu opravy na poškozeném místě. Služba nabízí i pohodlí, a to že nemusíte řešit starosti a dodatečné výdaje s přistavením auta a jeho vyzvednutím. Je možné si sjednat i čas, který Vám nejvíce vyhovuje. Ráno auto přistavíte, nebo i o polední pauze a po práci, si jej vyzvednete, nebo se domluvíte, kam má být auto přistaveno.

Nechcete-li zůstávat několik dní bez automobilu, pokud naopak chcete provést opravu laku auta během několika hodin, zavolejte na číslo 604 243 484 a sjednejte si termín opravy. Dílna je umístěna téměř v centru Prahy, takže odpadá nutnost si shánět odvoz. Pokud máte i poškozené disky kol, také neváhejte. Taktéž oprava alu kol Praha je k dispozici.