Půjčovna aut Travelcar

Travelcar, autopůjčovna Praha, nabízí pronájem vozů, ale i auto-moto služby, jakými jsou asistenční služby, osobní doprava a přeprava osob apod. Můžete si tak zvolit přepravu prostorným minibusem, VIP vozidlem, nebo osobním a užitkovým vozem, SUV nebo luxusním vozem. Jde zkrátka o komplexní služby autopůjčovny Travelcar.

Půjčovna aut Praha nabízí široký výběr vozidel pro Vaše podnikání nebo jen pro služební či rekreační účely. Můžete si tak vybrat auto dle svých potřeb z desítky různých druhů a modelů a vyzvednout si jej v Praze, Brně nebo na jiném místě v republice. Mezi další místa patří například České Budějovice, Plzeň, Hradec Králové, Ostrava a mnoho dalších.

Kvalita, nízká cena a výhody pro stálé klienty

Autopůjčovna Praha garantuje kvalitu a nejnižší sazby za zapůjčení automobilů na denní, týdenní, ale i třeba měsíční období, ale i na mnohem déle. Rezervaci lze učinit na internetových stránkách a na hotline 702 009 200. Vozidla v autopůjčovně jsou samozřejmě pojištěna. Což samozřejmě využijete při nehodě nebo při výměně automobilu v případě poruchy. Na vozy, jak již bylo zmíněno, je zajištěna asistenční služba. Pro stálé klienty jsou připraveny speciální nabídky při pronájmu vozidel.  Autopůjčovna Praha nabízí i transfery mimo Českou republiku. Lze přepravovat po Evropě, na letiště, na různých společenských akcích apod.