Malování pokojů Praha

Jsme firma, specializující se především na malování pokojů v Praze a jejím blízkém okolí do třiceti kilometrů. Hlavní náplní našich profesionálních malířů je malování bytů, rodinných domů, kanceláří, nebytových prostor, restaurací apod., zejména v oblasti Praha a střední Čechy.

Naši malíři pokojů mají bohaté zkušenosti s malováním moderních, klasických i historických interiérů. Proto svým zákazníkům nabízíme nejen profesionálně vymalované interiéry, ale také přípravu podkladu před malováním, vyhlazení nejrůznějších prasklin, nerovností i ošetření zdí v případě napadení plísní. Nebojíme se plnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Výsledkem naší práce je maximální spokojenost a důvěra našich klientů.

Malování pokojů Praha a blízké okolí

Malování pokojů Praha a veškeré malířské práce, provádíme s osvědčenými materiály, které zajistí dlouhotrvající krásu interiéru. Každý interiér vyžaduje jiný typ materiálu a barvy. Naši odborníci před samotnou realizací zakázky dorazí na místo určení, kde se s klientem domluví na podrobných detailech.

Ze zkušeností víme, že malování pokojů není pouze o vymalování místnosti, proto při konzultaci náš specialista zákazníkovi vždy nastíní průběh realizace, možnosti použití nejrůznějších materiálů a v neposlední řadě také pomůže s výběrem vhodných barev.

Kvalita použitých barev je základ pro funkčnost a trvanlivost krásných zdí. Pro každý typ interiéru se však hodí jiný typ barvy. S výběrem nejvhodnější barvy vám rádi pomůžeme, stejně tak jako s výběrem odstínu.

malíři praha

Při práci nejčastěji používáme tyto typy barev:

 • omyvatelné latexové barvy do interiéru i exteriéru
 • barvy hliníkového typu
 • disperzní barvy
 • plastické omítkové barvy
 • nátěry proti plísním
 • penetrační nátěry

Součástí realizace zakázky je také sesunutí nábytku, zakrytí nábytku, podlahy a vybavení interiéru tak, aby nedošlo k jeho poškození. Po realizaci zakázky také provádíme finální úklid. Nakonec hotové dílo předáme zákazníkovi.

Základem pro krásnou výmalbu je správně ošetřený podklad

Ať už se rozhodnete pro rekonstrukci v historickém domě nebo se chystáte vymalovat teprve několik let starý interiér, při malování se vždy vyskytnou problémy, které je nutné před samotnou výmalbou odstranit. Nejčastějšími problémy jsou praskliny ve zdi, které vznikají vlivem “pracování domu.” Další nepříznivé faktory pro narušení krásné výmalby jsou nerovnosti, staré nátěry apod. Před samotnou výmalbou naši profesionální malíři pro malování pokojů Praha provádí tyto úkony:

 • odstraní staré nátěry
 • akrylují spáry a rohy
 • izolují proteklé skvrny
 • rozmývají mastné stěny
 • přebrušují omítky

Malování pokojů Praha a v blízkém okolí provádíme na vysoce profesionální úrovni. Naši malíři pokojů jsou pečlivě proškolení, rovněž při práci využívají své dlouholeté zkušenosti. Při aplikaci barvy se vždy držíme výrobcem uvedených postupů. Při práci dodržujeme proschnutí jednotlivých materiálů. Díky tomu je malování pokojů Praha našimi odborníky kvalitní, efektivní a dlouhotrvající.

malíři Praha

Malování přenechejte odborníkům

Náš tým profesionálních malířů vám rád pomůže s kompletním návrhem celé realizace vašeho projektu. Spolu s námi zvládnete nejen barevné sladění stěn s vybavením interiéru, ale také výběr vhodné struktury barvy. Barvu vám namíchají buď naši malíři, nebo ji necháme namíchat v centru barev, či vybereme odstíny tónované od výrobce. Díky dlouholeté praxi vám můžeme poradit nejen s výběrem barvy, ale také její intenzity v závislosti na prosvětlení místnosti.

Malování pokojů Praha a okolí s sebou přináší celou řadu nečekaných situací, které je nutné řešit rychle, odborně a precizně. Zvládne to každý velmi zručný kutil, ale aby práce byla opravdu perfektní, doporučujeme přenechat malování interiéru do rukou našich odborníků. Malování interiéru provádíme vždy ve sjednaném čase tak, abychom nenarušili chod vaší domácnosti. Tým našich profesionálních malířů pracuje efektivně, rychle a precizně tak, abyste s výsledkem naší práce byli opravdu spokojení.

Objednejte si malování pokojů Praha ještě dnes

Krásně vymalované zdi s vkusně zvolenými barvami je přesně to, co dělá z vašeho interiéru opravdový domov, který se stává vaší vizitkou. Užívejte si společně strávené chvíle se svými nejbližšími a práci s malováním pokojů svěřte naší malířské firmě. Výsledkem naší práce bude dokonale vymalovaný interiér vašeho domova, který získá zcela nový vzhled!