Pronájem dodávek se vyplatí 

Jestliže rekonstruujeme byt či dům, jistě budeme potřebovat stavební materiál. Pokud se máme v plánu stěhovat, bude to chtít nejen partu kamarádů, ale i velký vůz. Pokud potřebujeme jen přepravit zboží k zákazníkovi, i tady je zapotřebí větší dodávka. Co dělat ale v případě, že nám náš stávající vůz najednou vypověděl službu a my jej nutně potřebujeme? Optimálním řešením je v takových případech jistě pronájem dodávky, půjčovna dodávek Vsetín.

Spolehlivá autopůjčovna – půjčovna dodávek Vsetín

Na trhu se v současné době můžeme setkat s poměrně širokou nabídkou autopůjčoven, kde si jistě vybereme takovou dodávku, jakou potřebujeme. Můžeme si vybrat dodávky skříňové, plachtové, ale i chladící. Ty jsou vhodné pro přepravu potravin. Výhodou pronájmu je fakt, že se prakticky nemusíme starat o povinné ručení a jiné pojištění vozidla. Nemusíme se také starat o dálniční známky, pravidelný servis vozu spojený s povinnou výměnou pneumatik atd. Všechny tyto náležitosti má na starosti autopůjčovna jako pronajímatel.

Využití dodávek

Využít tyto užitkové vozy můžeme prakticky k čemukoliv. Jestliže potřebujeme přestěhovat kancelář, babičku nebo také sami sebe, můžeme si zapůjčit velkou dodávku pro přepravu nábytku. Jestliže jsme ale začínající podnikatel, který ke své práci řemeslníka potřebuje dodávku, můžeme si pronajmout takový vůz na jak dlouho dobu vlastně potřebujeme. Zedník, malíř, instalatér a mnoho dalších řemeslníků si tyto vozy pronajímají vzhledem k tomu, že nákup takového vozu není zrovna levnou záležitostí.

půjčovna dodávek Vsetín

Výhody  dodávky – půjčovna dodávek Vsetín

Jak už bylo řečeno, koupě nového vozu je příliš drahá záležitost a tak výhoda může spočívat právě ve financích. Pronájem vozu tak splácíme v měsíčních splátkách a máme přehled o našich výdajích. Když k tomu přidáme ještě čas, máme skvělou souhru největších vhod pronajatých dodávek. Porouchá – li se nám dodávka, je autopůjčovna rychlým řešení pro zdolání úkolu. Navíc v případě, že se nám zapůjčený vůz z jakéhokoliv důvodu porouchá, máme nárok na vůz nový společně s asistenční službou.

Co vše budeme potřebovat

Jestliže si chceme zapůjčit vozidlo z autopůjčovny, musíme mít připraveny platné doklady, jako je občanský průkaz a řidičský průkaz. Počítat také musíme s vratnou kaucí a některé autopůjčovny, Půjčovna dodávek Vsetín,  požadují věk řidiče nad 23 let a také praxi v řízení motorového vozidla zhruba 2 roky. Je to zejména z bezpečnostních důvodů.

Přívěsný vozík nebo spíš dodávka

Obě varianty jsou možné, ale je mezi nimi určitý rozdíl. Přívěsný vozík není tak rozměrově veliký, jako dodávka. Ta pojme daleko větší náklad, takže můžeme přepravit více zboží nebo materiálu. Navíc se nemusíme obávat, že by nám náklad zmoknul nebo se vlivem povětrnostních podmínek nějak znehodnotil. V dodávce je pod střechou všechno, co do něj uložíme, Půjčovna dodávek Vsetín.